PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800958}

Impulse

7,1 1 010
ocen
7,1 10 1 1010
Impulse
powrót do forum serialu Impulse

Po 6 odcinku

ocenił(a) serial na 4

O ile temat ciekawy i zgrabnie nawiązujący do Jumpera, to po 6 odcinku serii nie wiem, czy mam ochotę kontynuować. Zaczęło się nieźle, ale gdzieś po drodze scenarzyści się pogubili i zamiast prowadzić akcję, skupili się na retoryce z Cosmopolitan czy BRAVO girl, więcej uwagi poświęcając seksualnym początkom licealistów niż tematowi przewodniemu. No i oczywiście klasycznie po amerykańsku - piękni nastolatkowie z problemami z d... + wyeksploatowany do "bulu" temat sportowców z liceum, zawsze przystojnych i wspaniałych, bożyszcza lokalnych gospodyń domowych i szesnastoletnich nimfetek.
Błeeeeee..... A miało być tak pięknie.

Raingod1973

Niestety w 7 i 8 odcinku dramat dla licealistek zrobił się pełną gębą i jest to tak żenujące, że zęby bolą.

mr_oziu

a 9 i 10 ? ;)

urbi29

Tak się wnerwiłem, że nie dociągnąłem do końca, ale nadrobię...jak nie zapomnę :)

ocenił(a) serial na 3
Raingod1973

Ja odpadłem przy 4 odcinku. To się ogląda, jak "Klan". Koszmarna nuda!!!!

ocenił(a) serial na 8
Muwistar

9 i 10 odcinek podnoszą poziom, drugi sezon również jest już spoko. Wcześniejsze to faktycznie padaka.

Raingod1973

Targetem tego serialu sa nastolatki. Czego sie spodziewales ? Moda na sukces 2018

użytkownik usunięty
Raingod1973

" A miało być tak pięknie."

i niestety u mnie również nie było - już dawno się tak nie naciąłem - zasugerowałem się "filmem "Jumper" ( nie najwyższych lotów ale przynajmniej jak dla mnie ciekawy i intrygujący)
licząc że serial przynajmniej mnie zaciekawi a tutaj kompletna NUDA, to że targetem są nastolatki czy młodzi ludzie wcale nie musi oznaczać że film czy serial będzie do niczego,
- nie do końca wiadomo czy to akcja, obyczajowy a może sf? w efekcie mamy gniot dla nikogo -
idż tam, wróć, idż zapal, wróć - 5 minut rozciągnięte do granic możliwości , przy trzecim odcinku zacząłem z "podglądem", przy 5 stwierdziłem że to nie ma sensu i w efekcie ściągnięty cały 1 sezon czyli 10 odcinków wylądowało w koszu - tam gdzie miejsce tego gniota - nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones