PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800958}

Impulse

7,1 1 010
ocen
7,1 10 1 1010
Impulse
powrót do forum serialu Impulse

Pomysł na serial super, od razu mnie zainteresował. Ogólnie fajnie się ogląda
i budowanie historii też na plus ale w pewnym momencie byłam już zmęczona dramatem postaci. Teleportacji było za mało. Na początku faktycznie jej przerażenie, strach co się z nią dzieje był zrozumiały, ale gdy juz to opanowala, to hmm ja bym chyba spróbowała przenieść się w różne miejsca na ziemi, pokombinowała. Bardziej jej przyjaciele się starali dowiedzieć coś na ten temat niż ona. Główna aktorka moim zdaniem w punkt wpisała sie w ten klimat ale jej brak wdzięczności dla przyjaciół poraża. Ktoś bierze za nią wine a ona się bawi. Postać Nikolai i Thomasa najlepiej zagrana. Szkoda że nie rozwinęli tematu eksperymentów, substancji w strzykawce i innych rzeczy. Czekałam aż w serialu padnie choć raz ,,impulse" i się nie doczekałam. Piosenki fajnie dobrane, nawet parę dołożyłam do mojej Play listy

ocenił(a) serial na 7
sendi142

Sprawna , krótka i treściwa recenzja. Muzyka dobrze podpasowana, co do odtwórstwa to główna aktorka też świetnie zagrała, ale faktycznie jej rolę scenarzysta trochę schrzanił. Z drugiej strony , może ta postać miała być taka samolubna , w końcu od początku ukazana byłą jako outsiderka...
Też dałbym serialowi 8/10 gdyby nie fakt braku spójnego zakończenia, serial został porzucony co obniża moją notę.

ocenił(a) serial na 7
sendi142

Trafiłem na ten serial przypadkiem i dobrze mi się go ogląda. A do 5 odcinka to nawet bardzo dobrze się oglądało. Niestety trochę później siadło. Szkoda wątku Francuza który dobrze się rozwijał, za to dostaliśmy licealne bzdury, walkę w śpiączce ;) Dopiero sama końcówka 10 odcinka wróciła serial na właściwe tory. Tak że połowa pierwszego sezonu dla mnie spokojnie 7/10, a później obniżyłem do 6/10.
Ale w 2 sezonie chyba jeszcze sporo się wydarzy. Więc zabieram się za oglądanie. Tylko szkoda że nie będzie już więcej sezonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones