PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800958}

Impulse

7,1 1 010
ocen
7,1 10 1 1010
Impulse
powrót do forum serialu Impulse

Wstępnie byłem bardzo sceptyczny z rozwiązania tego w ten sposób, że dziewczyna zostanie główną bohaterką.. Mimo to byłem pozytywnie zaskoczony przez fabułę i jej dojrzałość. Bohaterka jak to każda dziewczyna czasami robi irracjonalne rzeczy i woli milczeć zamiast powiedzieć co jej dolega, ale mimo to w całkiem realny sposób oddaje postać którą gra.

Największym plusem serialu był autystyczny przyjaciel
Największym minusem natomiast był brak zainteresowania osób(siostra przyrodania) mocami głównej bohaterki.. Jakbym miał do czynienia z czymś takim to bym tylko o tym potrafił gadać. Dlatego autystyczny chłopak najbardziej mi się spodobał bo reagował podobnie jak ja wyobrażam siebie w takiej sytuacji.

mario1994_94

Hej, a gdzie można obejrzeć ten serial szukam i szukam :/ ??

muza47

wpisz impuls s01e01 to znajdziesz

użytkownik usunięty
mr_oziu

filmowo co

Dzięki :)

mario1994_94

Ale co złego, że dziewczyna?

ocenił(a) serial na 6
mario1994_94

właśnie nie rozumiem twoich uprzedzeń tak samo jak @skalp_el że głównym bohaterem jest "dziewczyna" , w moim odczuciu to nawet lepiej, wolę laski, niż mężczyzn, nie wiem jak ty. Kwestia napisania dobrych postaci i fabuły, i dobrze że główną rolę nie gra jakaś gwiazda, tylko mało znana dziewczyna to na +

ocenił(a) serial na 8
mario1994_94

Świetny serial. Też się obawiałem, że nastoletnia dziewczyna jako główna bohaterka implikuje smarkate kino. A tutaj miłe zaskoczenie: poziomem, tematem, realizacją. Sensowny scenariusz i dobra gra aktorska. Polecam.

mario1994_94

Jakby jeszcze się znalazła w obsadzie na Filmweb to już w ogóle pełnia szczęścia. :/

ocenił(a) serial na 6
mario1994_94

Ma ktoś jakieś info czy będzie 3 sezon, czy to koniec historii po 2?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones