Tom Sturridge

Thomas Sidney Jerome Sturridge

7,8
4 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Sturridge

Rewelacyjny chłopak. Nie mogę się doczekać Radio łódź i jeszcze Waiting for Forever ciekawie się chłopak zapowiada, jeszcze zobaczymy co nam pokaże :)

sloneczko161

Jestem świeżo po "Like Minds". Rewelacyjna gra aktorska. On będzie gwiazdą zobaczycie!!

sloneczko161

Nie widziałam z nim jeszcze ani jednego filmu i nie mogę się doczekać polskiej premiery Radio Łódź polecacie jeszcze jakieś filmy które warto z nim zobaczyć ? Bo jak tak czytam tematy jest z niego pierwszorzędny aktor :)

Mikaela

Przede wszystkim "Like Minds", rewelacyjna gra i bardzo wciągający film! W "Vanity Fair" miał bardzo mała role, ale właśnie dzięki niej zauważyłam go.

sloneczko161

Nigdzie nie mogę znaleźć tego "Like Minds". Gdzie go oglądałyście?

peace1215

http://tryfile.com/content/view/611/27/
http://peb.pl/horror-thriller/49533-megaupload-like-minds-2006-english.html

sloneczko161

Bardzo dobrze wypadł w "Radiu Łódź" :) Z przyjemnością się go ogląda. A film jest rewelacyjny!

sandy1989

A ja właśnie nie mogę dorwać tego filmu! A już nie mogę się doczekać, żeby go tam zobaczyć! On jest rewelacyjny

sloneczko161

Film dorwiesz na stronie darkwarez.pl
Linka dam :D najlepiej ściagnąć stamtąd w 4 częściach. Jakość jest świetna.
http://darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=1348505&postdays=0&postorder=asc&highl ight=boat+that+rocked&start=32

sandy1989

A..i zapomniałam, ściagajcie ze strony 9. (ostatniej)jak już wejdziecie na darwareza, tam na samej górze są 4 linki do wersji z polskimi napisami od razu :D

sandy1989

Dzięki wielkie! Właśnie obejrzałam. Zajebisty film! Tom rewelacyjnie zagrał!

sloneczko161

Ja mogłabym parę razy ten film oglądać :) Jest taki pozytywnie nastawiający :D Tom fajnie zagrał, racja :P

sandy1989

Szkoda tylko, że film nie był w kinie. To by się dopiero super oglądało :) Czekam z niecierpliwością na nowe jego filmy :D

sloneczko161

Jeśli nie widziałaś- polecam 'Like minds' z 2006 roku.

sandy1989

A widziałam. Rewelacyjny! Chyba sobie go jeszcze raz obejrzę dziś :D

sloneczko161

W tym filmie zarówno on jak i Eddie Redmayne zagrali świetnie. Ten drugi grał tak przekonująco, że miałam ciarrry słuchając jego dialogów z panią psycholog. Ale Tom za to strzelał najlepsze miny i miał przeszywające spojrzenie...
A widziałaś "Becoming Julia"?

sandy1989

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Szkoda, że filmy z Tomem nie były w kinie. Ludzie nie mają pojęcia jakie dobre filmy im przechodzą koło nosa. A co do "Becoming Julia" nigdzie nie mogę tego znaleźć :(

sloneczko161

ups, film się nazywa jednak "Being Julia", pomyliłam się. Ja wypożyczyłam z biblioteki, więc nie wiem, jak ściągnąć. W tym filmie grał syna aktorki, zbyt wiele się nie nagrał, ale trochę występuje. :) Jeszcze się zastanawiam nad obejrzeniem "Waste Of Shame: The Mystery Of Shakespeare And Hid Sonnets" :D To jest częściowo na youtube, ale wolę obejrzeć w całości, a nie tylko pojedyncze sceny :) No i czekamy na ten 'Waiting for forever" ;)

sandy1989

właśnie bardzo chętnie poznałabym inne produkcje, w których grał, ale zdobycie ich jest strasznie ciężkie :(

sandy1989

waste of shame polecam :) świetnie w nim wypadł, ale niestety ciężko znaleźć go w necie :( ale z tego co wiem dość często leci na history channel. a w razie potrzeby mogę udostępnić, tyle że bez polskich napisów :)

PepperCup

Chętnie zobaczę waste of shame. I bardzo bym chciała, żeby jakiś nowe filmy już z Tomem były :D

sandy1989

Ja go kocham w tej roli. Postać Nigel'a to jest dla mnie legenda. Tom zagrał fantastycznie - sprawił że Nigel w 300% na 100% przekonuje, jest niczym realny, prawdziwy, jego miny, gesty, dialogi, całe przekonanie staje się prawdziwe i nie trzeba nawet na to dowodów czy to co mówi jest prawdą!
Kocham obie postaci zarówni Nigel'a jakm i Alex'a ale to ten pierwszy jest inicjatorem wszystkich zdarzeń, to on podstawia wszystko pod noc Alex'owi i wreszcie to tylko i wyłącznie jego zasługa że Alex staje sie tym kim sie staje. Oczywiście sam Bennet ma niesamowity potencjał który pozwala mu stać sie tą osobą jaką widzi i chce go widzieć Nigel :) Oboje są jak jedna w wielka, idelanie pasująca do siebie ukłandka.

Eddie Redmayne zagrał tak jak na początku napisałam jak Tom ;) To obie postaci dzięki tym dwóm aktorom ożyły i dla mnie dosłownie. Po prostu powalająca gra aktorkska, bo mimo iż wiele filmów pozostawia wiele do życzenia i jets spartaczonych to wiele też jest naprawde dobrych ale tutaj to nawet nie ma skali aby ocenić te robotę jaką odwalili :)

Kurde jakbym chciała widzieć ich w tym samym gatunku filmowym... jako przyjaciół rzecz jasna :D Magia LM polega na tym iż mimo zakręconej psychiki jednego i drugiego Alex w końcu nie wytrzymuje, a Nigel brnie dalej i pokazuje mu jakie to wszystko jets prawdziwe, realne i umiera i to jest przypieczetowanie że Alex jest tym kim miał byc od początku :) Rany jakby powsyał taki serial na podstawie tego filmu z tą dwójką (ale mam na myśli prawdziwy serial tak jak prawdziwy jest ten film) to bym skonała ze szczęścia :) Pomarzyć se można...


Aż mam ochotę obejrzec znowu ten film LOL

askaeddie

urodził się dokładnie tego dnia i roku co ja

wikiw99

dobra gra aktorska i przystojniak z niego:-)

sonnenEW

No co Ty?
Ja to tam gościa nie lubię :/
Każdy ma inny gust...

Jessica_18

On jest zajebisty! Chłopak ma talent, w sumie nic dziwnego, odziedziczył to po matce, od której i tak, jest miliard razy lepszy ;) Nie mogę się doczekać On The Road, może dlatego, że zagra tam ze 'znienawidzoną' (lol) przez siebie KStew, która w dodatku je*nie go w mordę? Jestem świeżo po obejrzeniu Like Minds i powiem szczerze, że chłopak się rozwija. Z każdym filmem coraz lepiej gra, zajebiście przekazuje emocje. Jestem pod wrażeniem^^

tunia_zn

Z Kris będzie grał? Nie dość że zaliczyła już Eddiego to jeszcze kumpla Roba czyli Toma. xD nie no nie chcę jej w tym filmie, bo zjebie go jeszcze. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones