Tom Sturridge

Thomas Sidney Jerome Sturridge

7,8
4 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Sturridge

Moim zdaniem, ten aktor pasuje idealnie do roli Edwarda ze Zmierzchu. Książka mi się podobała, lekko napisana, wciągająca, ale film to zupełna porażka, przynajmniej dla mnie. Zazwyczaj jest tak, że książka jest lepsza od filmu, jednak film sam w sobie jest fajny (jakby nie patrzeć na niego jako adaptację książki).

W wypadku Zmierzchu nawet tego nie da się powiedzieć, ten film jest po prostu beznadziejny! Być może ze względu na aktorów? Najbardziej przyciągającymi postaciami są oczywiście Bella i Edward; wybrana na główną bohaterkę aktorka nie jest najgorsza, choć widziałam w tej roli inną osobą... a odtwórca Edwarda zupełnie do tej roli przynajmniej mi nie pasuje.
Po przeczytaniu ksiązki miałam swoje własne wyobrażenie jej głównego bohatera i kiedy zobaczyłam zdjęcie Toma odpowiadał mi idealnie (podobieństwo widać zwłaszcza na innym zdjęciu). Żałuję, że to właśnie nie ten aktor został zaangażowany do tego filmu. być może wtedy byłby dużo lepszy?

My_Sunset

fakt tom jest cholernie przystojny (zmiencie to zdjecie ehem) pasowalby do grania niezlych ciach

My_Sunset

A kogo widziałas w roli Belli?

<za krótki>
<za krótki>

My_Sunset

Tom jest najlepszym przyjacielem Roberta Pattinsona xD (filmowy Edward dla bardzo niedoinformowanych). I nie widzę go ZUPEŁNIE w roli Edwarda hahahah. A Edward z mojej wyobraźni to "ulepszony" Robert :)

NattySugarFairy

Rob jest w porządku. tylko on ratuje ten żałosny film.

kreszendo

dokładnie się zgadzam z założycielką tematu!
film tragiczny! a o rpattzie nie wspomnę... i tez myślę, że sturridge byłby lepszym edwardem.

pzdr! ;)

j_harper

o tak na pewno lepszym,
ale jakby się głębiej zastanowić to nadawałby się też na członka Volturi, choćby na Aleca, a nie dali takie dziecko.. które w ogóle nie pasuje.

My_Sunset

haha oglądając the boat that rocked, w pewnym momencie przez chwilkę wydawało mi się, że widzę tam pattinsona. ciacho ciacho ciacho, dużo lepszy niż pattinson!

My_Sunset

Według mnie obsada Twilight jest genialna :) Z tym że film no cóż miał problemy montażowe i ogólnie scenariusz nie spełnił oczekiwań. Aktorzy są etykietą tego filmu i to w 100% w pozytywnym znaczeniu tego słowa ;)Tom pewnie by sie spisał jako Edward ale on sie nadaje do każdej roli LOL

Tom'a uwielbiam ale to nie znaczy że trzeba innych spychać w dół ;) Powiem jedno: jego rola w Like Minds pobiła wszystkie dotychczasowe role filmowe, serialowe, teatralne itd.! :) To jest moja postać numer jeden a Tom pokazał klasę w tym filmie! I z pewnością będe śledziła jego karierę, bo mimo iż uwielbiam sagę Zmierzchu jak i wiele innych filmów to Sturridge w tym momencie jest moim akotorem numer jeden jeśli chodzi o role filmowe :)
Kurde mam nadzieję że zobacze go w przeróżnych gatunkach filmowych ale moim marzeniem jest zobaczyć do znowu w jakimś wyjebistym thrillerze psychologicznym jak LM :) Chociaż tego filmu nic nie jest w stanie pobić :D Pewnie dlatego że nie ma nic znakomitszego niż świetny film tego gatunku LOL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones