Max Thieriot

Maximillion Drake Thieriot

7,9
5 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Max Thieriot

zajebiscie przystojny jest:D a w filmie dom na koncu ulicy jest tak slodki ze moglabym ten film ogladac caly czas:D

użytkownik usunięty
blondyneczka1

Wiem co czujesz, kobieto:D On jest zajebiiisty. Cudo chodzące po Ziemi:D:*

użytkownik usunięty

Właśnie obejrzalam Dom na końcu ulicy i też stwierdzam, że jest strasznie słodki :D:)

To jeden z najbardziej przystojnych aktorow a jest jeszcze mlody to sobie wyobrazcie jaki zajebisty bedzie za 3 -4 lata nie dosc ze slodki to jeszcze taki meski:D ja bym go brala od razu;)

blondyneczka1

polecam serial z Maxem Bates Motel zajebisty serial 1 sezon juz jest 2 bedzie w 2014 juz nie moge sie doczekac:D w tym serialu gra troszeczke takiego twardziela :D wyglada tam boskooooooooooooo:D polecam polecam

blondyneczka1

Gra złego ale jest przy tym taki słodki i kochany że nie da sie źle o nim myśleć...

blondyneczka1

Tylko ze względu na niego obejrzałam Dom na końcu ulicy. Film słaby, ale mogłabym oglądnąć jeszcze raz żeby na niego popatrzeć :)
W Bates motel też niezłe ciacho z niego, pierwszy raz go zobaczyłam w tym serialu to od razu przypadł mi do gustu.
Przystojniaczek z niego.
Szkoda że nie jest z 5 lat starszy, od razu bym go brała, ale trochę za młody jak dla mnie, więc zostawię go innym :) hehe

blondyneczka1

Zgadzam się! Chociaż moje serce podbił w Bates Motel. Polecam też Disconnect. Nie mogę się na niego napatrzeć haha. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones