Kult

8,6
36 ocen muzyki
powrót do forum osoby Kult

Jak dla mnie najlepszy był "Muj wydafca"- rewelacja po prostu, a takie utwory jak "Krutkie kazanie na temat jazdy na maxa", "Kulcikriu", "Psalm 151" czy cover "Dziewczyny o perłowych włosach" na zawsze pozostaną w mej pamięci... Niestety, ostatnie albumy wydają mi się trochę słabsze (choć generalnie i tak je lubię), ale cóż... nic nie trwa wiecznie.

użytkownik usunięty
kRis

Wszystkie są bardzo dobre, ale moim zdaniem najlepszy album to "Spokojnie". Zawsze bardziej mi się podobał ten "Stary" KULT. Z tych nowszych albumów najlepsze są moim zdaniem "Ostateczny krach..." i wspomniany "Muj wydafca"

użytkownik usunięty

Jeśli chodzi o album to "Posłuchaj To Do Ciebie" a z piosenek to Polska i Piosenka Młodych Wioślarzy.

A u mnie trochę dziwnie, bo moje ulubione albumy Kultu nie są za bardzo lubiane. Chodzi o: "Poligono Industrial" i "Ostatnią płytę".

kRis

Dla mnie najlepsze są "Tata Kazika" i "Tata 2", i początki czyli "Spokojnie" czy "Posłuchaj to do ciebie". Ale ogólnie to każdego lubię posłuchać od czasu do czasu.

PoWpOw

Dla mnie best albumy to:
Kult
Posłuchaj to do ciebie
Spokojnie
,a piosenki
Krew Boga
Polska
Arahja
Niejeden
Tan
Do Ani
Wódka
Wesoła Nowina
Gdy nie ma dzieci
Dom Wschodzącego Słońca
Posłuchaj to do ciebie
Wiem ,że trochę dużo ale Kult to chyba jedyny polski zespół ,który zarówno przetrwał od lat 80 do teraz ,a równocześnie nie zszedł na psy. Genialne utwory ,a atmosfera na koncercie zajebista (byłem ,a wszystkim ,którzy lubią Kult zalecam iść).

Dominoday

*Wspaniała Nowina ;)
Z najnowszych to Prosto i Dwururka :) ...i tak dalej oczywiście! ;)
Kult daje najlepsze koncerty, to fakt :)

kRis

Ja dzielę Kult na cztery okresy
1. wczesny - od pierwszej płyty do albumu Spokojnie
2. wvzesny/przejściowy - od Kasety do Your Eyes
3. dojrzały - od Taty Kazika do Ostatecznego Krachu
4. nowy - od Salonu Recreativo - obecnie

Ulubione albumy to przede wszystkim Tata Kazika 1 i Muj wydafca. Następnie, Ostateczny Krach systemu korporacji, Spokojnie oraz Posłuchaj to do Ciebie.
Z pozostałych płyt to niektóre pojedyncze kawałki, bo już jako całość mi nie podchodzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones