PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272987}
6,7 199 853
oceny
6,7 10 1 199853
4,6 8
ocen krytyków
Jumper
powrót do forum filmu Jumper

dno

ocenił(a) film na 2

nie no to jest jakaś porażka. gniot straszny adresowany do niewydarzonych nastolatek bo gra tam hayden-srajden. I jeszcze do tego s.l.jackson, który już nawet nie czyta w czym ma grać a tylko przyjmuje każdą oferte. kiedyś się pomyli i wystąpi w reklamie filetów z dorsza albo musztardy..

ocenił(a) film na 7
Droo

A czego ty oczekiwales po takim filmie, rozmyslan jak z "Lotu na kukulczym gniadem"??

ocenił(a) film na 2
Exodus89

oczekiwania były banalne - przyjemności z oglądania. zawiodłem się srodze, ale przynajmniej mogłem przewijać xD

ocenił(a) film na 6
Droo

może przewinąłeś to co było dobre w tym filmie?
ręce opadają od takich krytyków

ocenił(a) film na 2
diana6echo

zgodzę się z Tobą jeśli dobre sceny w tym filmie trwają nie więcej niż 4sek (subedit). więc jak trwają?

ocenił(a) film na 2
Droo

Niestety nie ma takich scen.. nawet nie można tego filmu potraktować
jako luźną rozrywkę - jest tak porażająco głupi, że oglądanie go po
prostu boli. Z każdą minutą coraz bardziej.

ocenił(a) film na 5
ros3q

Film byl kiepski glownie przez to ze byl krotki, to moglabyc swietna ekranizacja ksiazki, a wyszedl krotki gniot z niedokonczona fabula

ocenił(a) film na 6
Droo

sorry, ale jeśli nie oglądałeś całego filmu, bo nie starczyło ci cierpliwości do obejrzenia jego, to się nie ośmieszaj krytykując coś czego tak naprawdę nie widziałeś..

nie masz czasu na filmy? spróbuj z reklamami..

ocenił(a) film na 5
diana6echo

"sorry, ale jeśli nie oglądałeś całego filmu, bo nie starczyło ci cierpliwości do obejrzenia jego, to się nie ośmieszaj krytykując coś czego tak naprawdę nie widziałeś..

nie masz czasu na filmy? spróbuj z reklamami.."

Jesli to bylo do mnie to niestety sie pomyliles poniewaz dotrwalem do konca tego gniota bo byl az tak krotki, uwazam to za swoj wielki wyczyn gdyz ten "odmozdzacz" byl wybitnie zchrzaniony.

ocenił(a) film na 6
Nozix

ekhm.. tutaj jest coś takiego jak system drzewkowy.. gdyby mój post był skierowany do ciebie to by się pojawił tuż pod twoim z małym wcięciem :)

ocenił(a) film na 1
Droo

100% racji !!! SUPERGNIOT !!!
W tym filmie nawet nie jest wyjaśnione to co jest podstawą filmu -- kto to są "skoczkowie" i "paladyni" -- czemu jedni zwalczają drugich *(od wieków) --- o ch*j właściwie chodzi ???
Bryndza okrutna zrobiona dla debili, którzy się podniecają jeszcze samymi efektami i fabuła im do szczęścia niepotrzebna.
Rola S.L. Jacksona -- DNO !!! Lepiej niech te filety albo musztardę zagra w reklamie - będzie zabawnie (przynajmniej)!

użytkownik usunięty
Mr_Frost

Mi się podobał:) 8\10 dałem, wartka akcja i nutka s-f:) zagwarantowała mi czysta rozrywke , dużym plusem była muzyka z filmu i plenery z całego świata:) :)

ocenił(a) film na 5
Droo

Jestem po wczorajszym seansie w TV (Canal+) i powiem jedno: Kupa, 4/10 nic więcej.

Pulser_X

tęż wczoraj oglądałem, ale aż tak źle nie było :) u mnie 6/10

użytkownik usunięty
Droo

Ten film ma więcej do zaoferowania niż ci się wydaje. Trust me.
Pusty pustkę widzi..

ocenił(a) film na 5

Z tym sie nie zgodze, czytajac ksiazke, a potem ogladajac film odnosi sie wrazenie ze film jest za krotki, niedopowiedziany, wyszlo z tego takie romantyczne memło, taki film powinien conajmniej trwac z 150min

ocenił(a) film na 3
Droo

dawno nie oglądałam tak beznadziejnego filmu. sam pomysł wydawał mi się całkiem ciekawy i też mam wrażenie jakby film został brutalnie skrócony. pewnie producent się bał, że amerykańskie dzieciaki pogubią się w fabule. jeśli chodzi o aktorstwo to też jest jednym z najgorszych jakie widziałam. może dlatego film jest taki krótki bo sam reżyser nie mógł już znieść miny Bilson i Christensena. odradzam.

ocenił(a) film na 1
nat_2

A ja mogę się jedynie podpisać- szczerze NIE POLECAM!!!

Nie było w tym filmie nic, co zasługuje na ocenę 2/10. chyba, ze coś przegapiłam? Macie jakieś propozycje?

Droo

Mr_Frost - chyba nie ogladales zbyt dokladnie bo w filmie jest wyjasnione kim sa skoczkowie i palladyni - palladyni zabijaja skoczkow bo moga skoczyc gdzie tam sobie chca (np: do bankowego sejfu).
Według mnie film dobry. Żadna tam znowu rewelacja, ale coz.... Tak juz wygląda dzisiejsze kino..... Aby cos bylo ; )

ocenił(a) film na 3
Droo

Podpisuję się pod tym, żenada. Boja a ja myślałam, że nawet dobrze będzie się oglądać, bo przecież sam pomysł nie jest zły, a tu proszę, rozczarowanie, a końcówka, nie mam pojęcia po co to wszystko, pewnie tylko po to, żeby powstała część druga. Totalnie się zawiodłam, film praktycznie bez fabuły, bez czegoś, co przyciągnęłoby uwagę widza, jednym słowem kicha. Nie mówiąc już o grze aktorskiej, dechy totalne i nic z tego nie wychodzi ponad próg "poniżej średniej". Jednym słowem nie warto, bo tylko rozczarowanie i wstyd, że taką klapę do końca się oglądało.

ocenił(a) film na 8
visena16

A mi się podobało, może dlatego że nie przeczytałem książki. Ale w sumie dobrze oddanych ekranizacji, książek, gier i komiksów (tu najbardziej, boli mnie ekranizacja spider mana). Można policzyć na palcach 2 rąk. Więc wg mnie jest to fajne kino rozrywkowe, z fajnymi efektami i nawet gra aktorska nie jest tu taka zła, jak usilnie próbują mi wmówić koleżanka powyżej i kilka osób. Dla mnie 8/10, dlatego że mnie w ciągła fabuła i bawiłem się lepiej niż oglądając Wolverina i Spider Mana.

ocenił(a) film na 7
Robert831231

Mnie również się bardzo podobał, oraz nie czytałem książki. Dletego też pewnie nie widzę w nim (filmie) takiego gniotu jak inni. 7/10
Ci co czytali książkę i wg nich film jest beznadziejny bo krótki i mało ukazuje tego co w książce ... to ta osoba niech poda pare tytułów filmów które opisują wszystko włącznie ze szczegółami ,które zostały tak ukazane jak w książce (i nie jest nic skrócone) ... chyba raczej nie ma :p bo film trwałby wtedy z przynajmniej 4-5 h ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones