PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272987}
6,7 199 883
oceny
6,7 10 1 199883
4,6 8
ocen krytyków
Jumper
powrót do forum filmu Jumper

Nie warto

ocenił(a) film na 3

Odpusc sobie ten film, strata pieniedzy. Ja poszedlem i zaluje. W najblizszym czasie bedzie tyle ciekawych pozycji, ze warto wybrac sie na cos innego.

ocenił(a) film na 8
Lestat

Na przykład jakie?..

Jak na lekki film chcecie, to ja Jumpera polecam jak najbardziej.

ocenił(a) film na 3
Lestat

Chociazby ciekawie zapowiada sie nowa produkcja z Jonhym Deepem, "Juno", czy tez "Najpierw strzelaj, potem pytaj" (czy jakos tak). Ponadto juz w kinach jest "To nie jest kraj dla starych ludzi".

A jesli chodzi o lekkie filmy, to bardziej bym polecil "Lejdis". Bez fabuly, ale jest troche smiesznych momentow, a jesli chodzi o Jumpera to nawet dobry pomysl, ale sam film slaby, niczym nie zaskakuje. Do kina na pewno nie warto isc.

ocenił(a) film na 6
Lestat

Ja tam ide jutro a co.
Tak samo bylo z TRANSFORMERS
kazdy tak pisal ze jakiez to okropne dno i beznadzieja, ludzie kto takie cos wogole robi i co gorsza oglada... itd.
a wg mnie TRANSFORMERS to byl jeden z najlepszych filmow takich na weekend jakie widzialem...genialnie wszytko pokazane i te efekty...najlepsze chyba jak do tej pory.
I tak samo pewnie jest tutaj w Jumperze. no ale okaze sie jutro ;p

wookie89

A ja bardzo polecam Jumpera. Film ogląda się przyjemnie. Lekkie i przyjemne kino z ciekawą akcją.
A jeśli o Transformersów chodzi to jak najbardziej się zgadzam :D

ocenił(a) film na 3
Lestat

dobra wookie idz i opisz pozniej wrazenia;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones