PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272987}
6,7 199 894
oceny
6,7 10 1 199894
4,6 8
ocen krytyków
Jumper
powrót do forum filmu Jumper

ani świezości, ani niczego, ani historii wciągającej. Kolejny super-hero-edek. Akurat z najgłupszą możliwośćią. Chyba wole spidermana nawet. Nie no kompletna bzdura. Znaczy wyświechtany powielony schemat, filmów o superbohaterach. ehhh

tina_13

Aż tak źle? Miałem iść do kina na premiere bo z zwiastunów wyglądało to całkiem nieźle ale obecna ocena 6 z groszami oraz komentarze "lekko" mnie odstraszają. Opłaca się na to iść do kina?

ocenił(a) film na 10
Gabek

LOL nic nowego?? dziewczyno ten film jest zajebisty, chyba nie wiesz co mówisz xd

ocenił(a) film na 4
dtxd

Zwiastun zapowiadał coś znacznie lepszego, ale najgorzej nie było..niezła akcja i bdb efekty specjalne..trochę sztywny Christiansen, ale do reszty obsady nic nie mam..trochę naciągany scenariusz, ale ogólnie może być - 6,5/10

ocenił(a) film na 9
Gabek

Żeby w pełni docenić ten trzeba się wybrać do kina, dobra zabawa gwarantowana. Nie sposób się nudzić w kinie. Jumper zrobił na mnie dużo lepsze wrażenie niż kilka innych (przereklamowanych) filmów, na których ostatnio byłem.

LukC

Dziś na nim byłem i bardzo sie zawiodłem. Oprócz tej teleportacji to fabuła była mało ciekawa i słabo rozwinięta. Gra aktorów ujdzie w tłoku. Bardzo lubie filmy SF i akcji ale niektóre są ładnie nakręcone, a niektóre nie. Ten można zaliczyć do nie ładnie nakręconych. Gra kamery była kiepska, mało szczegółów było pokazywane i nie starannie. Ogólna ocena jest taka, że wolałbym go obejrzeć na kompie niż wydać kase w kinie.

ocenił(a) film na 10
tina_13

Dziś byłem w kinie i musze powiedizeć że mi się podobał. Fajna gra aktorów, bardzo dobre efekty specjalne i fajne widoczki. Lecz jestem troche rozczarowany zakończeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones