PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272987}
6,7 199 882
oceny
6,7 10 1 199882
4,6 8
ocen krytyków
Jumper
powrót do forum filmu Jumper

Jak dla mnie on był świetny, grał naturalnie i wiarygodnie, czego z pewnością nie można powiedzieć o grze Haydena Christensena i Rachel Bilson, których miny bezustannie wyrażały coś w rodzaju "zabierzcie mnie stąd!". Zawiodłam się też na dialogach. Były płytkie i, z pewnymi wyjątkami, pozbawione racji bytu. Muszę jednak przyznać, że efekty specjalne były dobre, szczególnie "blizna po skoku" wypadła całkiem ładnie.
Niestety, pan Christensen zakopał ten film żywcem. Dziwi mnie jak to możliwe, że ma on tyle filmów w trakcie realizacji i dopiero zaplanowanych, podczas gdy Jamie Bell, który wypadł o niebo lepiej nie ma żadnych? Bo ze swoją rozczochraną głową i innym akcentem nie pasuje do Hollywoodzkich "super-przystojniaków"? W przyszłości będziemy oglądać w różnych filmach te same twarze bo tylko one będą gwarancją przyciągnięcia do kin dużej publiki, a co za tym idzie sporych zysków? Straszne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones