PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272987}
6,7 199 894
oceny
6,7 10 1 199894
4,6 8
ocen krytyków
Jumper
powrót do forum filmu Jumper
ocenił(a) film na 7
jozefina_stalin

dobre lepiej bym tego nie określił ;)

ocenił(a) film na 9
parker

No chyba pomyliliście filmy -,-'

Gagusia315

autor tematu miał pewnie na myśli atak klonów i zemste sithów.

aew4334555

O tym samym pomyślałam.w ataku zagrał fatalnie.

AleksandraXx

równie dzielnie wtórowała mu przy tym portman.
także już się boje co nam zaserwuje disney w kolejnych odsłonach SW.

aew4334555

Portman to moim zdaniem jedna z najbardziej przereklamowanych aktorek.top 3 naprawdę żenujące.
hmm no tak powody do obaw są wystarczająco duże,jednak staram się być dobrej myśli. lucasa i tak ciężko przebić ,mam na myśli błędy w filmie i scenariusz :D


jozefina_stalin

I tak miał w sobie więcej emocji, niż główna bohaterka !

ocenił(a) film na 6
Rena39

Cóż - ale założyciel tematu miał rację co do głównego bohatera, jednakże faktem jest, że główna bohaterka także była sztywna jak hebanowy klocek, a emocje i uczucie rodzące się między nimi można porównać do rozmowy ziemniaka z wiaderkiem piasku :). Mimo wszystko najbardziej rozbawiła mnie mina przyrodniej siostry głównego bohatera - nie pamiętam jak tej aktoreczce było. Wyraz twarzy, który można streścić do "EEEEEEEEEE?" :D
Nie mniej film jest przyzwoitym, relaksacyjnym kinem na wieczór :)

SeloD

"...emocje i uczucie rodzące się między nimi można porównać do rozmowy ziemniaka z wiaderkiem piasku :)" hahahaha dobrze powiedziane :D
A siostrę przyrodnią zagrała przecież Kristen Stewart. Nie można było spodziewać się po niej innego wyrazu twarzy XD

ocenił(a) film na 6
Rena39

A no widzisz - nawet jej nazwiska nie znam - jedynie co to skojarzyła mi się bo widziałem kiedyś "Królewnę Śnieżkę i Łowcę" i tam grała podobną mimiką :) - aczkolwiek film był niezły. Może przed nią mimo wszystko jest kariera bo skoro Nicolas Cage grający wszystkie emocje za pomocą jednego wyrazu twarzy osiągnął sukces i grywa w fajnych produkcjach to może i jej się uda

SeloD

Nicolasa nawet lubię.
Ale miałam wątpliwą przyjemność oglądać Kristen w Zmierzchu (tak, tak, przyznaję się do tego) i niestety swoim talentem mnie nie powaliła :P Mimo, że w "Azylu" jeszcze uszła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones