PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272987}
6,7 199 853
oceny
6,7 10 1 199853
4,6 8
ocen krytyków
Jumper
powrót do forum filmu Jumper

Wiele jestem w stanie scierpiec, ale tu niedorzecznosc idzie w parze z idiotyzmem (a lubie kino rozrywkowe).

Tak jak w niektorych filmach (np Goraczka) mozna upajac sie kazda scena tak tu od kolejnej i kolejnej rece opadaja.

Rozumiem, ze nie podaje argumentow i zaraz ktos napisze, ze ich w mojej wypowiedzi brak (ale naprawde nie chce marnowac juz czasu, i tak zmarnowalem ponad godzine).

I tylko jak taki aktor jak S. L. Jackson zagral w takim czyms. Bo to jego nazwisko mnie skusilo, by to obejrzec.

ocenił(a) film na 7
tamtaradej

Jak widać, zawsze i wszędzie znajdą się " TROLE ", które będą chciały zjednać film z ziemią. Chcę ci się wymiotować z powodu tego filmu, to ciekawe co ci się zachciewa jak stajesz przed lustrem... Mi się film bardzo podobał.

Szkodniczek_2

tamtaradej@ nie trolluje tylko ma rację. Film beznadziejny. Wymienię minusy, żeby nie być gołosłownym. Wątek miłosny...tutaj żenada. Koleś był jumperem ileś tam lat, przeleciał mnóstwo lasek, a ona była jego prawdziwą miłością. Natomiast ona jeszcze lepsza, dała mu za bilet pierwszej klasy i apartament w hotelu. Przypomnijmy, że ona wcale chyba za nim specjalnie nie czekała, bo koleś się ulotnił i nikt nic o nim nie wiedział. Motyw kradzieży rozumiem, ale bohater był tak kreowany, że wyglądało, ze chce to oddać, bo te głupie karteczki nie były raczej żartem. W każdym razie nic w tym kierunku nie robił. Matak, która była paladynem i go zostawiła, bo go kochała...? Czy ja dobrze rozumiem, że ona nadal będzie zabijała jumperów, a on...ach ręce opadają. No i największa głupota: walka paladynów z jumperami. Po co? Bo wszyscy jumperzy są źli? To raczej Samuel L. J. jest w tym filmie bezlitosnym sk..., który zabija biednych chłopców z dość, co by nie mówić, fascynującą mocą. Cała walka jest bez sensu, co widać od razu, bo nie było jumpera, który byłby jakimś geniuszem zła. A za okradanie banków nie patroszy się ludzi. Jak dla mnie dobry pomysł i ostro spieprzony scenariusz. No i Samule L. Jackson, który już nie pierwszy raz zagrał w kiepskim filmie, przyjmuje propozycje jak leci. Trudno pojąć jak człowiek, który tworzy kultową postac w Pulp fiction gra w czymś takim, ale ja już się nauczyłem, żeby nie sugerować sie jego nazwiskiem przy wyborze repertuaru w kinie, bo z nim nigdy nic nie wiadomo. W sumie to ma to swój urok. Aczkolwiek dawno z nim nic dobrego nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
jakwit10

Heh dobry pomysł, bo z książki, na podstawie której (poniekąd) jest oparty ten film. Nie dawno zacząłem ją czytać i jedyne co łączy ją z filmem to chyba ta umiejętność teleportowania, a raczej "skakania" Davida. Mnie się film podobał, bo po prostu lubię filmy, w których bohaterowie mają jakieś super moce itp. Ale zdecydowanie polecam książkę, która znacznie różni się od filmu.

użytkownik usunięty
jakwit10

Ja go stawiam po środku, bo film jest niby dobry no ale właśnie te minusy... aż szkoda Samuela L. Jacksona który zagrał jakiegoś blond murzyna który bawi się w Hiszpańską inkwizycje,bo go bóg nie kocha i nie dał mu takiej mocy...

jakwit10

Racja z tym motywem miłosnym - koleś po prostu pojawia się po iluś latach i już są razem? Serio?
A dlaczego koleś nie zabił bohatera granego przez Jacksona? Po to, żeby mogli nakręcić sequel? Bo przecież to oczywiste, że facet będzie dalej robił to, co do tej pory. I jak mógł ot tak zostawić tamtego gościa wiszącego na słupie? Wystarczyła zabłąkana kula, żeby go zabić, a chyba sobie nie zasłużył?
A ten tekst o tym, że tylko bóg powinien mieć taką moc... A skąd ci paladyni wiedzą, że to nie bóg dał tę moc jumperom? Nie ma sensu w tym filmie, oj nie ma.

ocenił(a) film na 1
Szkodniczek_2

Jakie trole Człowieku ten film to stera gówna dla bachorów.Kolejny raz czułem się okradziony w kinie.Nie każdemu się musi podobać nawet jak jest ok a ten film nie jest.0/10

ocenił(a) film na 2
Szkodniczek_2

Wiec pojednalem film z ziemia. Amen..

ocenił(a) film na 1
Szkodniczek_2

to że jesteś typowym śmieciożercą to nie znaczy że inni też muszą zachwycać się chłamem

ocenił(a) film na 3
tamtaradej

ja przyznam rację , może bym nie zwymiotowała ale mi osobiście film się nie podobał

ocenił(a) film na 3
tamtaradej

film 0/10, daje 1/10 bo jestem dobrym człowiekiem.

ocenił(a) film na 8
tamtaradej

A MI SIĘ PODOBAŁ :P

ocenił(a) film na 9
tamtaradej

To jest tak jak z jedzeniem , jest wiele potraw , którymi sie inni zajadają , a mi przez gardło by nie przeszły - po prostu nie jem i nie obrzydzam innym Moja rada- NIE OGLĄDAJ I NIE WYMIOTUJ .

tamtaradej

zgadzam się z Tobą, słaby film

ocenił(a) film na 10
bulls2010

nie zgadzam się z tobą dobry film

ocenił(a) film na 3
sisal

Film beznadziejny... Wystarczy chyba powiedzieć, że główny bohater nawet nie zabił złego gościa, i wiadomo, że kiedyś on powróci. Nie wspominając o tym, że bohater oczywiście WYGRAŁ, chociaż wcale się nie szkolił tak jak ten jego niby-przyjaciel... Jak dla mnie film był zlepkiem jakiś scen, które po prostu do siebie nie pasowały, i stworzyły kiepski film. Nie powiem, żeby pomysł na film był błyskotliwy, ale na pewno dało się coś więcej wyciągnąć. Jak dla mnie STRASZNIE słaby, za żadne skarby nie obejrzę znowu.

ocenił(a) film na 8
blue_marshmallow

Radze obejrzeć jeszcze raz bo widać że nie rozumiesz nawet tak prostego przekazu

ocenił(a) film na 6
XucreX

Pomysł dobry ale beznadziejne wykonanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones